Słupki ogrodzeniowe Tomaszów Mazowiecki

 

Słupki ogrodzeniowe to niezbędny element każdego ogrodzenia, szczególnie tego wykonanego z paneli lub siatki. W naszej firmie produkujemy słupki z profili stalowych prostokątnych lub kwadratowych, dostępnych w różnym kolorze, średnicy oraz wysokości. Ocynkowane i malowane proszkowo, wyróżniają się wysoką odpornością antykorozyjną oraz trwałością. Wszystkie słupki dostępne w sprzedaży, dodatkowo wyposażone są w specjalną nakładkę plastikową, która zabezpiecza wnętrze słupka przed czynnikami atmosferycznymi, zabrudzeniami oraz owadami i zwierzętami. 

 

Słupki ogrodzeniowe z metalu

 

Oferujemy słupki ogrodzeniowe wykonane z metalu malowanego proszkowo lub pokrytego antykorozyjną warstwą cynku. Stal użyta do produkcji słupków zapewnia wyjątkową stabilność oraz wytrzymałość konstrukcji. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane do montażu nie tylko ogrodzeń panelowych, ale również np. ogrodzeń z siatki lub drewna. Produkujemy słupki o różnej grubości ścianek, które umożliwiają dopasowanie tego parametru m.in. do rodzaju, wielkości oraz wagi paneli użytych do budowy ogrodzenia. W naszej firmie zaopatrzysz się nie tylko w słupki do ogrodzeń, ale również w słupki do montażu furtek oraz bram panelowych

 

Solidne słupki do ogrodzenia terenu i wydzielenia działki

 

Dzięki solidnie wykonanym metalowym słupkom ogrodzeniowym z łatwością wydzielisz działkę i ogrodzisz dowolny teren. Jeśli więc marzysz o własnym ogrodzie lub sadzie, do którego nie zawitają nieproszeni goście np. sarny lub dziki, zdecyduj się na zakup solidnych słupków ogrodzeniowych, na których umieścisz dowolne panele lub przęsła. W przeciwieństwie do słupków z kamienia, cegły czy betonu są niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe na czynniki atmosferyczne. Dzięki nim z szybko i łatwo postawisz dowolne ogrodzenie. 

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji o naszych słupach ogrodzeniowych? Zadzwoń do nas lub napisz, a odpowiemy na Twoje pytania.