Panele ogrodzeniowe Tomaszów Mazowiecki

 

Panele ogrodzeniowe to główny element ogrodzeń, których produkcją i montażem się zajmujemy. Wykonane ze zgrzewanych drutów stalowych, zapewniają solidną i trwałą konstrukcję. Do wyboru mamy panele malowane proszkowo oraz ocynkowane ogniowo, które cechują się wysoką odpornością na korozję, czynniki atmosferyczne (deszcz, słońce, wiatr, śnieg, niskie i wysokie temperatury), a także uszkodzenia mechaniczne. Wykonane ze stali najwyższej jakości, zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności impregnacji lub konserwacji. Nasze panele dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL. 

 

Montaż paneli ogrodzeniowych – z podmurówką lub bez

 

Oprócz produkcji paneli ogrodzeniowych zajmujemy się również ich montażem zarówno na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, jak i okolicznych miejscowości. Panele montujemy przy pomocy m.in. obejmy do słupków ogrodzeniowych, a następnie łączymy panele z użyciem specjalnych spinek. Do napinania siatki wykorzystujemy natomiast ocynkowane druty naciągowe i pręty napinające. Ogrodzenia panelowe montujemy zarówno z podmurówką, jak i bez. Przy dużym pochyleniu terenu oraz niestabilnym podłożu, podmurówka pozwala na zapewnienie dodatkowej stabilności ogrodzenia. Ponadto chroni przed niechcianymi wizytami zwierząt leśnych np. dzików, saren. 

 

Gdzie można zamontować panele ogrodzeniowe 2D i 3D?

 

Nasze panele ogrodzeniowe doskonale sprawdzają się zarówno do grodzenia posesji prywatnych np. domów jednorodzinnych, jak i terenów sportowych, przemysłowych czy użyteczności publicznej. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, tworzą uniwersalne ogrodzenia, które pasują do nowoczesnych wieżowców i biurowców, kolorowych placów zabaw, parków i alejek, a także restauracji, kawiarni czy centrów handlowych. W ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe 2D i 3D o różnej wielkości oczek, wysokości oraz szerokości. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą paneli ogrodzeniowych dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych.