> > Slupki-ogrodzeniowe

W naszym asortymencie znajdują się elementy montażowe przeznaczone do przygotowania ogrodzenia z siatki. Słupki ogrodzeniowe stalowe ocynkowane bądź dodatkowo malowane proszkowo. Dzięki temu odznaczają się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, w szczególności zaś na pojawienie się korozji. Malowanie proszkowe tworzy warstwę ochronną na powierzchni słupka ogrodzeniowego, ale zarazem nadaje mu estetycznego wyglądu. Stanowi to zasługę zastosowanej technologii, dzięki której całość jest równomiernie pokryta warstwą farby – także w trudno dostępnych miejscach. Ponadto ta metoda nie powoduje zacieków, co także wpływa pozytywnie na wygląd przedmiotu.

Najpopularniejsze kolory:

  • grafit RAL 7016
  • zielony RAL 6005
  • czarny RAL 9005
  • brąz RAL 8017

Inne z palety RAL są dostępne na zamówienie.

Wykorzystane materiały, a także cynkowanie i malowanie proszkowe sprawiają, że słupki ogrodzeniowe zachowują pierwotny, estetyczny wygląd przez długie lata – i to bez konieczności przeprowadzania dodatkowych czynności konserwacyjnych. Produkty nie ulegają bowiem deformacji, nie są podatne na rdzewienie, zaś kolor nie blednie. Przy tych wszystkich zaletach są także lekkie i łatwe w montażu.

Posiadamy w ofercie słupki ogrodzeniowe w rozmiarze 60x40mm z daszkiem. Jest to uniwersalny wymiar, odpowiadający zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Może być wprowadzony na fundamencie, jak też na dowolnie przygotowanej podmurówce. Umożliwiamy przy tym wybór siatki oraz paneli ogrodzeniowych w dowolnej wysokości. Ponadto polecamy przy składaniu zamówienia dobrać także dodatkowe akcesoria montażowe. Chętnie udzielimy informacji i wskażemy propozycje, które będą najodpowiedniejsze pod kątem planowanego projektu.