> > Slupki-ogrodzeniowe

Jesteśmy producentem słupków ogrodzeniowych wysokiej jakości. W naszym asortymencie znajdują się także inne elementy montażowe przeznaczone do przygotowania ogrodzenia z siatki. Słupki ogrodzeniowe stalowe ocynkowane bądź dodatkowo malowane proszkowo. Dzięki temu odznaczają się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, w szczególności zaś na pojawienie się korozji. Malowanie proszkowe tworzy warstwę ochronną na powierzchni słupka ogrodzeniowego, ale zarazem nadaje mu estetycznego wyglądu. Stanowi to zasługę zastosowanej technologii, dzięki której całość jest równomiernie pokryta warstwą farby – także w trudno dostępnych miejscach. Ponadto ta metoda nie powoduje zacieków, co także wpływa pozytywnie na wygląd przedmiotu.

Kupisz u nas słupki ogrodzeniowe, które pozwolą Ci w stabilny i wytrzymały sposób zamontować ogrodzenie na każdym terenie. Bez odpowiednio dobranych słupków oraz akcesoriów do montażu ogrodzeń nawet najwyższej jakości płot nie będzie odporny na czynniki zewnętrze. Dlatego słupki ogrodzeniowe do paneli oraz te, przeznaczone do siatki, warto kupować u zaufanych producentów. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabezpieczenie Twojej posesji przetrwa każde warunki, przejrzyj naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Słupki do paneli ogrodzeniowych – charakterystyka

Najpopularniejsze kolory słupków ogrodzeniowych

  • grafit RAL 7016
  • zielony RAL 6005
  • czarny RAL 9005
  • brąz RAL 8017

Inne z palety RAL są dostępne na zamówienie.

Wykorzystane materiały, a także cynkowanie i malowanie proszkowe sprawiają, że słupki ogrodzeniowe zachowują pierwotny, estetyczny wygląd przez długie lata – i to bez konieczności przeprowadzania dodatkowych czynności konserwacyjnych. Produkty nie ulegają bowiem deformacji, nie są podatne na rdzewienie, zaś kolor nie blednie. Przy tych wszystkich zaletach są także lekkie i łatwe w montażu.

W ofercie znajdziesz słupki ogrodzeniowe w rozmiarze 60x40 mm z daszkiem. Jest to uniwersalny wymiar, odpowiadający zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Może być wprowadzony na fundamencie, jak też na dowolnie przygotowanej podmurówce. Umożliwiamy przy tym wybór siatki oraz paneli ogrodzeniowych w dowolnej wysokości. Ponadto polecamy przy składaniu zamówienia dobrać także dodatkowe akcesoria montażowe.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty naszych produktów. Chętnie udzielimy informacji i wskażemy propozycje, które będą najodpowiedniejsze pod kątem planowanego projektu.