> > Siatka-ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa

Panele ogrodzeniowe to wciąż dla wielu osób zbyt drogie rozwiązania, aby wygradzać nimi cały teren posesji. Nie zawsze też jest to rozwiązanie potrzebne czy uzasadnione. Dlatego powszechną praktyką, stosowaną nawet w przypadku niewielkich działek prywatnych, jest montaż np. ogrodzeń panelowych z przodu posesji. Natomiast na tyle i po bokach działki zakładane jest ogrodzenie z siatki. Warto przy tym pamiętać, że siatka siatce nierówna. Słabej jakości produkt może np. szybko ulec korozji lub się zniekształcić. Absolutnie nie dotyczy to naszej siatki ogrodzeniowej.

Cechy siatki ogrodzeniowej naszej produkcji

Jako producent siatki ogrodzeniowej proponujemy standardowo produkty wykonane z ocynkowanego drutu stalowego oraz opcjonalnie dodatkowo powlekane otuliną z PCV. Zastosowana powłoka cynku i sztucznego tworzywa podwójnie chroni siatkę przed korozją i wzmacnia jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka zabezpiecza drut na długie lata, a przy tym nie wymaga konserwacji. Kolejny jej atut, to możliwość wykonania powłoki drutu w dowolnym kolorze z palety RAL.

Oferujemy też siatki ogrodzeniowe o dowolnej wysokości. Bardzo dobrą jakość uzyskujemy dzięki wykorzystaniu do produkcji nowoczesnych zautomatyzowanych urządzeń, zaś estetyczny wygląd – za sprawą precyzyjnego wykonania.

Komu polecamy nasze siatki ogrodzeniowe?

Dostępna w naszym asortymencie siatka ogrodzeniowa może być wykorzystana do tworzenia trwałych, a przy tym tanich ogrodzeń terenów przemysłowych, działek firmowych, zamkniętych osiedli rodzinnych czy też posesji prywatnych. Uniwersalny charakter tych produktów wynika z prostoty konstrukcji. Dzięki temu wpisuje się w przestrzeń urbanistyczną, jak i zabudowę podmiejską.

Siatki proste w montażu

 

Nasze siatki są stosunkowo proste w montażu, wystarczy je odpowiednio naciągnąć i zamocować do słupków ogrodzeniowych. W ten sposób można wykonać ogrodzenie szybko i bez pomocy specjalistów. Siatki sprzedajemy w rolkach po 10 m, jest to bardzo wygodny sposób do przechowywania oraz transportu produktu.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

  • Średnica drutu: 2 mm, 2,8 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm
  • Oczka: 50x50 mm, 65x65 mm

Siatka ogrodzeniowa powlekana

  • Średnica drutu: 2/3,3 mm, 2,5/3,8 mm, 2,8/4,1 mm, 3/4,3 mm
  • Oczka: 50x50 mm, 62x62 mm, 65x65 mm
  • Duży wybór kolorów
  • Dzięki dodawanym stabilizatorom UV, siatka jest odporna na warunki atmosferyczne