> > Panele-ogrodzeniowe-2d

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D

Prezentujemy nowoczesny i solidny sposób zabezpieczenia terenu w postaci paneli ogrodzeniowych naszej produkcji. Wyróżniają je prosta, mocna konstrukcja oraz estetyczne wykonanie, które wpływa na uniwersalność zastosowania tego rodzaju ogrodzeń. Można je z powodzeniem wykorzystać do wygrodzenia terenu przemysłowego, posesji prywatnej, jak i budynku firmy.

Panele ogrodzeniowe od producenta to gwarancja wysokiej jakości oraz najniższej ceny. Pominięcie pośredników znacząco obniża koszty, a bezpośredni kontakt z producentem paneli ogrodzeniowych 2D i 3D pozwala zasięgnąć porady dotyczącej doboru elementów od fachowców. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych odbiorców, dlatego proponujemy panele ogrodzeniowe w różnych wariantach, a także zapewniamy profesjonalne akcesoria montażowe, które ułatwiają ich szybką i solidną instalację. Jako producent paneli ogrodzeniowych 2D oraz siatki ogrodzeniowej o rożnych parametrach zapewniamy najwyższą jakość każdego elementu. Podczas procesu produkcyjnego wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zgromadzone przez lata.

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D – charakterystyka

Jak powstają nasze panele ogrodzeniowe?

Proponowane panele ogrodzeniowe 3D i 2D są wykonane ze zgrzewanych drutów stalowych, do tego specjalnie usztywnianych w procesie produkcji. Dzięki temu prawidłowo zastosowane w ogrodzeniach, są stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dużym atutem naszych paneli ogrodzeniowych jest wyjątkowa jakość zabezpieczeń antykorozyjnych. Otrzymujemy ją stosując metodę zanurzeniową, czyli mocząc panele w ciekłym cynku o wysokiej temperaturze. Jest to tak zwane cynkowanie ogniowe. Dzięki temu cała powierzchnia pojedynczych paneli pokrywa się warstwą skutecznej i trwałej powłoki przeciwkorozyjnej. Cynkowanie ogniowe jest do tego stopnia precyzyjne, że nie niesie za sobą ryzyka powstawania na powłoce pęknięć, przez które mogłyby wnikać czynniki wywołujące korozję. Ponadto nasz produkt może być równo pokryty dowolnym kolorem z palety RAL. Panele malujemy proszkowo we własnej lakierni. To jedna z najefektywniejszych metod lakierowania powierzchni stali, przy pomocy której uzyskujemy równomierną, cienką i idealnie gładką warstwę farby. Na takiej powłoce nie mają prawa występować zacieki, spękania, zmarszczenia lub pęcherzyki, czyli efekty, które obniżają estetyczną wartość produktu.

Montaż paneli ogrodzeniowych od producenta

Proponowane przez nas panele ogrodzeniowe 2D i 3D są także łatwe w montażu. Poszczególne przęsła są ze sobą kompatybilne, a przy tym odznaczają się lekkością, co także znacznie ułatwia montaż ogrodzenia. Panele produkowane są w różnych wysokościach, co też umożliwia postawienie prostego ogrodzenia, mimo nierówności terenu. W łatwy sposób można zachować równą krawędź górną, niwelując różnice poziomu gruntu. Ogrodzenie panelowe dane na front działki można też ładnie uzupełnić naszą siatką ogrodzeniową .

Panele naszej produkcji można kupić, kontaktując się z biurem i przedstawiając swoje oczekiwania. Możemy również zaoferować własny transport.

Jakie panele ogrodzeniowe wybrać?

Podstawowym parametrem wyboru paneli jest ich wytrzymałość. Aby wybrać trwały produkt o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne należy zdecydować się na panele ogrodzeniowe z grubego drutu, którego średnica wynosi 4 mm. Ich cieńsze odpowiedniki, tzw. druty w wersji super light mogą ulegać uszkodzeniom generując tym samym dodatkowe koszty z tytułu konieczności ich częstych napraw. Nie warto zatem oszczędzać na jakości paneli ogrodzeniowych podczas ich zakupu – lepiej wybrać produkt dobrej jakości, który będzie ogradzał posesję przez długie lata.

Czym różnią się panele ogrodzeniowe 2D od paneli ogrodzeniowych 3D?

Panele ogrodzeniowe 2D charakteryzują się mniej skomplikowaną konstrukcją. Są zbudowane w prosty sposób – składają się z podwójnych drutów poziomych, przeplatanych pojedynczymi drutami pionowymi.

Panele ogrodzeniowe 3D są dodatkowo wzmocnione trójwymiarowymi przetłoczeniami przypominającymi literę V. Tego typu konstrukcja zwiększa sztywność oraz wytrzymałość ogrodzenia.

BUDOWA PANELU OGRODZENIOWEGO 3D

 • panele 3D (przetłoczenia wzmacniające),
 • grubość drutu 4 i 5mm,
 • wysokość od 1000 do 2400mm,
 • rozmiar oczek 50x200 mm.

BUDOWA PANELU OGRODZENIOWEGO 2D

 • panele 2D (druty wzmacniające zgrzane obustronnie 6 lub 8 mm),
 • grubość drutu 5 , 6 i 8 mm,
 • wysokość od 1000 do 2400mm,
 • rozmiar oczek 50x200 mm.

POWŁOKA

 • ocynkowane ogniowo,
 • ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo.

Najpopularniejsze kolory paneli ogrodowych to:

 • grafit RAL 7016,
 • zielony RAL 6005,
 • czarny RAL 9005,
 • brąz RAL 8017,
 • inne kolory z palety RAL na zamówienie.

Na zamówienie dostępne są również panele w innych kolorach prezentowanych w palecie RAL.

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji na temat paneli ogrodzeniowych, nasi doradcy są do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.