Druty

Pragnąc zapewnić naszym odbiorcom kompleksowy charakter oferty proponujemy różne rodzaje drutów, co stanowi istotny element w przygotowaniu solidnego zabezpieczenia terenu.

Oferowany rodzaj drutu:

  • ocynkowany o średnicy od 2 do 4 mm – pokryty jest trwałą powłoką, odporną na oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.
  • powlekany PCV o średnicy od 2/3,3 mm do 3/4,3 mm w różnych kolorach – dzięki powłoce z tworzywa sztucznego powierzchnia jest nie tylko odpowiednio zabezpieczona przed korozją i uszkodzeniami, ale też estetycznie się prezentuje.
  • kolczasty – to szczególny rodzaj drutu, który ma zapewnić jeszcze większy poziom bezpieczeństwa. Specjalne kolce, znajdujące się na jego powierzchni, skutecznie zniechęcą osoby nieupoważnione przed próbą wtargnięcia na wygrodzony teren.

Produkty sprzedajemy w zwojach łatwych w transporcie oraz przechowywaniu. Ponadto w prosty sposób można je rozwijać podczas montażu, dzięki czemu przebiega on sprawniej. Dopełnieniem tej oferty są napinacze, zapewniające odpowiednie utrzymanie drutu w niezmienionej pozycji i na tej samej wysokości.