> > Bramy-i-furtki-panelowe

Bramy i furtki panelowe

Dbając o kompleksowy charakter naszej oferty proponujemy produkty, które dopełnią konstrukcję ogrodzenia, zapewniając jej funkcjonalność. Produkujemy bramy i furtki panelowe dopasowane do istniejącego lub planowanego ogrodzenia. Przygotowujemy je w dowolnych rozmiarach, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie całości do potrzeb użytkowników oraz warunków otoczenia.

Oferowane przez nas bramy i furtki panelowe są ocynkowane lub dodatkowo malowane proszkowo, dzięki czemu dobrze znoszą czynniki atmosferyczne, jak deszcze, wilgoć, promieniowanie słoneczne lub mróz. Cynkowanie ogniowe chroni powierzchnię skutecznie także przed korozją. Na estetykę naszych produktów wpływa także użycie odpowiedniego koloru. Wykonujemy produkty na zamówienie w kolorach z bogatej palety RAL, a do najpopularniejszych, najczęściej wybieranych należą:

  • grafit RAL 7016
  • zielony RAL 6005
  • czarny RAL 9005
  • brąz RAL 8017

Wykorzystujemy malowanie proszkowe. Dzięki tej metodzie cała powierzchnia – nawet w trudno dostępnych miejscach – jest pokryta równomiernie warstwą farby. W ten sposób brama ani furtka panelowa nie posiada stref o niższej odporności na korozję, ponieważ całość jest pokryta tej samej grubości warstwą.