Bramy panelowe – producent firma Big-Stal

 

Jesteśmy producentem bram panelowych, których konstrukcja opiera się na panelach wykonanych z blachy pokrytej powłoką antykorozyjną. Ten szczególny rodzaj bram wjazdowych najczęściej wybierany jest wraz z panelami ogrodzeniowymi do budowy ogrodzeń wokół posesji prywatnych takich jak np. domy jednorodzinne, budynki firmowe czy tereny sportowe. Aczkolwiek doskonale sprawdzi się również do wydzielania terenów zielonych, parków, placów zabaw czy budynków przestrzeni publicznej. W ofercie posiadamy zarówno bramy otwierane automatycznie z napędem elektrycznym, jak i otwierane ręcznie.

 

Przesuwne i dwuskrzydłowe bramy panelowe

 

Oferta naszej firmy obejmuje zarówno bramy wjazdowe przesuwne, jak i rozwierne (np. dwuskrzydłowe), które wymagają większej ilości miejsca przy otwieraniu. Dlatego ten rodzaj bram polecamy właścicielom posesji z płaskim i odpowiednio wypoziomowanym podjazdem, który umożliwi swobodne otwieranie się skrzydeł bramy do środka posesji. Bramy przesuwne oferujemy w dwóch opcjach: z mechanizmem samonośnym lub szynowym. Montaż tego rodzaju bram również wymaga większej ilości miejsca (wzdłuż ogrodzenia), pozwalającej na odsunięcie skrzydła bramy.

 

Furtki panelowe producent

 

Furtki panelowe mają lekką konstrukcję, która zapełnia wygodę użytkowania. Są ponadto łatwe w montażu i bez trudu można dopasować je do istniejącej konstrukcji z paneli. Furtki panelowe to funkcjonalne rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych, zachęcamy do przejrzenia oferty produktów i wybrania optymalnego rozwiązania. W razie potrzeby służymy doradztwem i wsparciem podczas zakupów.

 

Jako producent furtek panelowych, dbamy o kompleksowy charakter naszej oferty. Proponujemy produkty, które dopełnią konstrukcję ogrodzenia, zapewniając jej funkcjonalność. Produkujemy bramy i furtki panelowe dopasowane do istniejącego lub planowanego ogrodzenia. Przygotowujemy je w dowolnych rozmiarach, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie całości do potrzeb użytkowników oraz warunków otoczenia.

 

Zabezpieczamy metalową powierzchnię bram i furtek przed korozją

 

Oferowane przez nas bramy i furtki panelowe są ocynkowane lub dodatkowo malowane proszkowo, dzięki czemu dobrze znoszą czynniki atmosferyczne, jak deszcze, wilgoć, promieniowanie słoneczne lub mróz. Cynkowanie ogniowe chroni powierzchnię skutecznie także przed korozją. Na estetykę naszych produktów wpływa także użycie odpowiedniego koloru. Wykonujemy produkty na zamówienie w kolorach z bogatej palety RAL, a do najpopularniejszych, najczęściej wybieranych należą:

  • grafit RAL 7016
  • zielony RAL 6005
  • czarny RAL 9005
  • brąz RAL 8017

 

Bramy i furtki malowane panelowe proszkowo

 

Do malowania bram i furtek dostępnych w naszej ofercie, wykorzystujemy metodę malowania proszkowego. Przy użyciu specjalnych pistoletów natryskowych, równomiernie rozpylamy farbę proszkową na całej powierzchni, tworząc trwałą i gładką powłokę. Wszystkie elementy pokryte zostają warstwą farby o takiej samej grubości, w efekcie czego brama, bądź furtka panelowa nie posiadają stref o niższej odporności na korozję. Ponadto dzięki tej metodzie możemy dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc takich jak np. elementy ozdobne.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.