> > Akcesoria-montazowe

Akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych

Aby ogrodzenie spełniało swoją funkcję, czyli przede wszystkim chroniło przed wejściem na posesję niepowołanych osób, powinno nie tylko być wykonane z dobrej jakości materiałów zapewniających solidność. Kluczowy jest także sposób montażu, który powinien być dobrany do typu ogrodzenia. Niezależnie od tego, czy planujesz postawienie płotu z paneli ogrodzeniowych czy szukasz akcesoriów do ich montażu, wybieraj takie produkty, które zapewnią stabilność konstrukcji w każdych warunkach. Znajdziesz je w ofercie firmy Big-Stal i kupisz w atrakcyjnych cenach producenta.

Proponujemy akcesoria do montażu ogrodzeń, które pozwalają w prosty sposób i szybko zainstalować ogrodzenie na posesji prywatnej lub terenie przemysłowym. Do asortymentu wprowadziliśmy produkty niezbędne przy montowaniu ogrodzenia z siatki, które decydują o stabilności całej konstrukcji. Oferujemy akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych i innych typów elementów.

Najwyższej jakości akcesoria do montażu ogrodzeń

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria do montażu ogrodzeń. Dokładamy wszelkich starań, by produkty, które wychodzą z naszego zakładu, cechowały się imponującą wytrzymałością oraz żywotnością. To niezwykle istotne, gdy weźmie się pod uwagę, że ogrodzenia oraz akcesoria do ich montażu są bezustannie wystawione na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Z jednej strony to eksploatacja mechaniczna, przede wszystkim jednak – działanie warunków atmosferycznych, a zatem zmiennych temperatur, wody, wilgoci, promieniowania słonecznego, ale też agresywnego środowiska chemicznego. Właśnie dlatego nasze akcesoria do montażu ogrodzeń powstają z materiałów odpornych na rdzewienie, utlenianie oraz odkształcenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ogrodzenie oprze się niszczycielskiemu działaniu czasu, Ty natomiast zaoszczędzisz środki, które trzeba by wydać na prace serwisowe i konserwacyjne. Jesteś ciekaw, jakie akcesoria do montażu ogrodzeń przygotowaliśmy? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym katalogiem. 

Przegląd propozycji w ofercie akcesoriów do montażu paneli ogrodzeniowych

Oferowane przez nas produkty umożliwiają szybki i łatwy montaż oparty o rozwiązania systemowe, takie jak:

  • obejmy montażowe do słupków – używane są wraz z napinaczami oraz innymi elementami montażowymi. Pozwalają na utrzymanie drutu napinającego na tej samej wysokości. W naszej ofercie znajdują się obejmy przelotowe, początkowe i narożne.
  • drut naciągowy – jest to drut ocynkowany, powlekany PVC, dostępny w rolkach. Wykorzystywany jest do napinania siatki ogrodzeniowej i bardzo dobrze znosi naprężenie. Mocuje się go na słupkach ogrodzeniowych początkowych oraz narożnych przy wykorzystaniu napinaczy, zaś przy słupkach pośrednich stosuje się przelotki.
  • pręt napinający – jest to drut ocynkowany oraz powlekany PVC. Jego zadaniem jest zagwarantowanie prawidłowego naprężenia siatki i przeznaczony jest do jej zakończenia przy słupkach narożnych lub początkowych. Montowany jest do słupów przy wykorzystaniu śrub mocujących i opasek.
  • podmurówka systemowa – dzięki gotowym elementom wykonanie podmurówki jest szybsze, tańsze i łatwiejsze co przekłada się na przyspieszenie instalacji ogrodzenia.

Zachęcamy do przejrzenia oferty produktów, wśród których możesz wybrać wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia.