> > Akcesoria-montazowe

Akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych

Aby ogrodzenie spełniało swoją funkcję, czyli przede wszystkim chroniło przed wejściem na posesję niepowołanych osób, powinno nie tylko być wykonane z dobrej jakości materiałów zapewniających solidność. Kluczowy jest także sposób montażu, który powinien być dobrany do typu ogrodzenia. Niezależnie od tego, czy planujesz postawienie płotu z siatki ogrodzeniowej czy szukasz akcesoriów do montażu paneli ogrodzeniowych, wybieraj takie produkty, które zapewnią stabilność konstrukcji w każdych warunkach. Znajdziesz je w ofercie firmy Big-Stal i kupisz w atrakcyjnych cenach producenta.

Proponujemy akcesoria do montażu ogrodzeń, które pozwalają w prosty sposób i szybko zainstalować ogrodzenie na posesji prywatnej lub terenie przemysłowym. Do asortymentu wprowadziliśmy produkty niezbędne przy montowaniu ogrodzenia z siatki, które decydują o stabilności całej konstrukcji. Oferujemy akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych i innych typów elementów. Dbamy o to, by dostarczać klientom produkty najwyższej jakości, zapewniające trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne, uszkodzenia i rdzewienie. Nasze akcesoria do montażu ogrodzeń sprawdzą się w każdych warunkach.

Przegląd propozycji w ofercie akcesoriów do montażu paneli ogrodzeniowych

Oferowane przez nas produkty umożliwiają szybki i łatwy montaż oparty o rozwiązania systemowe, takie jak:

  • obejmy montażowe do słupków – używane są wraz z napinaczami oraz innymi elementami montażowymi. Pozwalają na utrzymanie drutu napinającego na tej samej wysokości. W naszej ofercie znajdują się obejmy przelotowe, początkowe i narożne.
  • drut naciągowy – jest to drut ocynkowany, powlekany PVC, dostępny w rolkach. Wykorzystywany jest do napinania siatki ogrodzeniowej i bardzo dobrze znosi naprężenie. Mocuje się go na słupkach ogrodzeniowych początkowych oraz narożnych przy wykorzystaniu napinaczy, zaś przy słupkach pośrednich stosuje się przelotki.
  • pręt napinający – jest to drut ocynkowany oraz powlekany PVC. Jego zadaniem jest zagwarantowanie prawidłowego naprężenia siatki i przeznaczony jest do jej zakończenia przy słupkach narożnych lub początkowych. Montowany jest do słupów przy wykorzystaniu śrub mocujących i opasek.
  • podmurówka systemowa – dzięki gotowym elementom wykonanie podmurówki jest szybsze, tańsze i łatwiejsze co przekłada się na przyspieszenie instalacji ogrodzenia.

Zachęcamy do przejrzenia oferty produktów, wśród których możesz wybrać wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia.