Akcesoria do montażu ogrodzeń i paneli ogrodzeniowych

 

Akcesoria do montażu ogrodzeń to niezbędny zestaw, w który powinien zaopatrzyć się każdy kto planuje ogrodzenie swojej posesji. Niezależnie czy stawiasz całe ogrodzenie palisadowe lub panelowe, czy jedynie wymieniasz bramę wjazdową lub furtkę, warto wybrać akcesoria montażowe najwyższej jakości, które zapewnią stabilność konstrukcji w każdych warunkach. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz akcesoria do montażu ogrodzeń, które pozwalają w prosty sposób i szybko zainstalować ogrodzenie na posesji prywatnej lub terenie przemysłowym. Do asortymentu wprowadziliśmy produkty niezbędne przy montowaniu m.in. ogrodzenia z siatki, które decydują o odpowiednim jej napięciu i naciągnięciu oraz o zapewnieniu stabilności całej konstrukcji. Oferujemy również akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych i innych typów elementów ogrodzenia.

 

Zbuduj solidne ogrodzenie z metalu

 

W asortymencie posiadamy niezbędne akcesoria montażowe, które dostępne są w atrakcyjnych cenach producenta. Dzięki nim szybko i sprawnie przymocujesz np. panele ogrodzeniowe lub siatkę do słupków ogrodzeniowych. W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria idealne do montażu bramy wjazdowej oraz furtki wejściowej. Dla nas najważniejsza jest jakość, dlatego oferujemy akcesoria montażowe najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wykonane z wytrzymałych materiałów, sprawdzą się w każdych warunkach. 

 

Jakie akcesoria do montażu ogrodzeń i paneli ogrodzeniowych znajdziesz w naszej ofercie?

 

Akcesoria do montażu ogrodzeń, które znalazły się w naszej ofercie wyróżniają się doskonałą wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Dzięki nim zbudujesz solidne i trwałe ogrodzenie na lata, które zapewni Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz prywatność. Oferowane przez nas produkty umożliwiają szybki i łatwy montaż oparty o rozwiązania systemowe, takie jak:

  • obejmy montażowe do słupków – używane są wraz z napinaczami oraz innymi elementami montażowymi. Pozwalają na utrzymanie drutu napinającego na tej samej wysokości. W naszej ofercie znajdują się obejmy przelotowe, początkowe i narożne.
  • drut naciągowy – jest to drut ocynkowany, powlekany PVC, dostępny w rolkach. Wykorzystywany jest do napinania siatki ogrodzeniowej i bardzo dobrze znosi naprężenie. Mocuje się go na słupkach ogrodzeniowych początkowych oraz narożnych przy wykorzystaniu napinaczy, zaś przy słupkach pośrednich stosuje się przelotki.
  • pręt napinający – jest to drut ocynkowany oraz powlekany PVC. Jego zadaniem jest zagwarantowanie prawidłowego naprężenia siatki i przeznaczony jest do jej zakończenia przy słupkach narożnych lub początkowych. Montowany jest do słupów przy wykorzystaniu śrub mocujących i opasek.
  • podmurówka systemowa – dzięki gotowym elementom wykonanie podmurówki jest szybsze, tańsze i łatwiejsze co przekłada się na przyspieszenie instalacji ogrodzenia.

 

Najwyższej jakości akcesoria do montażu ogrodzeń

 

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria do montażu ogrodzeń. Dokładamy wszelkich starań, by produkty, które wychodzą z naszego zakładu, cechowały się imponującą wytrzymałością oraz żywotnością. To niezwykle istotne, gdy weźmie się pod uwagę, że ogrodzenia oraz akcesoria do ich montażu są bezustannie wystawione na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Z jednej strony to eksploatacja mechaniczna, przede wszystkim jednak – działanie warunków atmosferycznych, a zatem zmiennych temperatur, wody, wilgoci, promieniowania słonecznego, ale też agresywnego środowiska chemicznego. Właśnie dlatego nasze akcesoria do montażu ogrodzeń powstają z materiałów odpornych na rdzewienie, utlenianie oraz odkształcenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ogrodzenie oprze się niszczycielskiemu działaniu czasu, Ty natomiast zaoszczędzisz środki, które trzeba by wydać na prace serwisowe i konserwacyjne. 

 

Zachęcamy do przejrzenia oferty produktów, wśród których możesz wybrać wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia.