> Ogrodzenia

Ogrodzenia panelowe i siatki Big-Stal

Firma Big-Stal poleca estetycznie wykonane, niezwykle wytrzymałe, trwałe i stabilne ogrodzenia panelowe oraz siatki własnej produkcji. Korzystając z naszej oferty otrzymujesz solidne ogrodzenie bezpośrednio od producenta i w atrakcyjnej cenie. Dzięki produktom firmy Big-Stal profesjonalnie zabezpieczysz teren swojego domu, działki rekreacyjnej czy też terenu, na którym prowadzisz firmę. Nasze ogrodzenia są często wybierane przez rolników do zabezpieczenia terenu prowadzenia działalności rolniczej, gdzie poddawane są ciężkim próbom wytrzymałościowym. Dostarczamy również ogrodzenia do instytucji publicznych, gdzie wymagane jest spełnienie określonych standardów i kryteriów formalnych.

Przedstawiamy Państwu listę oferowanych przez nas produktów:

Co wyróżnia nasze ogrodzenia?

Kupując ogrodzenia panelowe lub siatkę naszej produkcji, mogą Państwo liczyć na wyrób nieprzeciętnie trwały, gdyż świetnie zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Lata doświadczeń w produkcji paneli ogrodzeniowych i siatek zarówno ocynkowanych, jak i powlekanych powodują, że są to produkty idealne w swojej prostocie, wykonane starannie, a przez to efektowne dla każdego rodzaju terenu.

Dostarczamy ogrodzenia dla całej Polski

Dostarczamy świetnej jakości materiał na ogrodzenie na terenie całej Polski. Wystarczy wybrać produkt i ustalić dogodny termin montażu, a my zrealizujemy Państwa zamówienie na ogrodzenie bez najdrobniejszych opóźnień. Przy dużym zapotrzebowaniu na panele lub siatkę ogrodzeniową, towar dotrze do Państwa bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do sprawdzenia informacji na temat poszczególnych produktów i zachęcamy do kontaktu z obsługą działu zamówień. Niżej znajdą Państwo szybkie przekierowanie do sprecyzowanych zakładek ofertowych.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe Big-Stal wyróżnia prosta, stabilna konstrukcja oraz mocny i bardzo dobrze zabezpieczony przed korozją materiał. Atuty te pozwalają na efektywne wykorzystanie tych konstrukcji do ogrodzenia działek o różnym przeznaczeniu.
zobacz więcej...

 

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa

Jako producent siatki ogrodzeniowej dbamy przede wszystkim o jak najlepsze usztywnienie oraz zabezpieczenie jej przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Tylko taka siatka może bezpiecznie chronić posesję przez wiele kolejnych lat.
zobacz więcej...

 

Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe

Dla naszych siatek i paneli ogrodzeniowych wykonujemy ocynkowane słupki stalowe, które dodatkowo mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. W stałej produkcji mamy słupki rurkowe oraz słupki ze stali profilowanej.
zobacz więcej...

 

Akcesoria montażowe do siatki i paneli ogrodzeniowych

Akcesoria montażowe

Ważną cechą oferowanych przez naszą firmę ogrodzeń jest ich prosty montaż, który opiera się na rozwiązaniach systemowych. Nie byłby on możliwy bez takich akcesoriów, jak obejmy do słupków, napinacze do drutu, pręty napinające czy gotowe podmurówki systemowe.
zobacz więcej...

 

Bramy i furtki panelowe

Bramy i furtki panelowe

Stałymi elementami każdego ogrodzenia są bramy i furtki wejściowe. Ponieważ znajdują się na froncie posesji, powinny być jej wizytówką, a zarazem pasować do reszty ogrodzenia. Takie właśnie bramy i furtki panelowe produkujemy w Big-Stal.
zobacz więcej...

 

Druty

Druty

W ofercie posiadamy druty ocynkowane i powlekane PCV o różnych średnicach oraz druty kolczaste. Wykorzystywane są one jako elementy montażowe ogrodzenia, np. jako druty naciągowe i pręty, a także jako materiał do produkcji siatek.
zobacz więcej...