Ogrodzenia panelowe Tomaszów Mazowiecki – firma Big-Stal

 

Ogrodzenia panelowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów ogrodzeń, na który decydują się zarówno właściciele domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, jak i firm oraz terenów sportowych. Estetyczne, solidne i trwałe gwarantują mieszkańcom prywatność oraz bezpieczeństwo. Dostępne w wielu modelach oraz kolorach z palety RAL, zapewniają niezwykle wysokie walory dekoracyjne każdej posesji. Od lat zaopatrujemy Klientów nie tylko z Tomaszowa Mazowieckiego, ale i całego województwa łódzkiego, dostarczając im produkty najwyższej jakości. W ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe 3D i 2D oraz niezbędne akcesoria do montażu ogrodzeń wraz ze słupkami. 

 

Z jakich elementów zbudowane są ogrodzenia panelowe?

 

Nasze ogrodzenia panelowe składają się m.in. ze słupków oraz gotowych paneli ogrodzeniowych (2D oraz 3D), bramy wjazdowej oraz furtki. Ponadto do montażu niezbędne są odpowiednie akcesoria takie jak np. drut naciągowy, obejmy czy pręty napinające. W większości przypadków ogrodzenia wykonujemy na gotowej podmurówce systemowej, którą również produkujemy. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względów estetycznych, ale także funkcjonalnych. 

 

Antykorozyjne ogrodzenia panelowe

 

Nie musisz wymieniać ogrodzenia co roku. Decydując się na nasze ogrodzenia panelowe zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oraz staranności wykonania. Panele i elementy metalowe pokrywamy specjalną warstwą antykorozyjną, która zapewnia doskonałą wytrzymałość na lata. Dzięki temu Twoje ogrodzenie dobrze zniesie niejedną mroźną zimę czy deszczową wiosnę. Ponadto cynkowanie ogniowe, któremu poddawane są elementy ogrodzenia, zapewnia również wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Zobacz naszą pełną ofertę i zamów ogrodzenie panelowe na wymiar. Jeśli masz pytania bądź wątpliwości, skontaktuj się z nami.