Ogrodzenia panelowe – Łódzkie

Jeśli szukacie Państwo wykonawcy ogrodzeń panelowych w województwie łódzkim, jesteśmy przekonani, że nasza oferta Was zainteresuje. Firma Big-Stal poleca estetycznie wykonane, niezwykle wytrzymałe, trwałe i stabilne ogrodzenia panelowe własnej produkcji. Skorzystanie z naszego asortymentu jest równoznaczne z otrzymaniem solidnego ogrodzenia bezpośrednio od producenta i w atrakcyjnej cenie. Dzięki płotom firmy Big-Stal teren prywatnego domu, działki rekreacyjnej czy też tej, na której znajduje się firma, zostanie odpowiednio zabezpieczony. Nasze ogrodzenia panelowe są często wybierane przez rolników do zabezpieczenia terenu prowadzenia działalności rolniczej, gdzie poddawane są ciężkim próbom wytrzymałościowym. Dostarczamy również ogrodzenia do instytucji publicznych, gdzie wymagane jest spełnienie określonych standardów i kryteriów formalnych.

Aby ogrodzenia panelowe właściwe spełniały swoją funkcję, czyli cechowały się wytrzymałością i stabilnością, są niezbędne odpowiednio dobrane akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych, które również znajdują się w naszej ofercie. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie skutecznego montażu płotu we własnym zakresie, co znacznie ogranicza koszty. Do ogrodzenia panelowego można dobrać bramy i furtki wykonane tą samą technologią. To funkcjonalne rozwiązanie, które dodatkowo zapewnia spójność aranżacji i estetyczny wygląd posesji.

Ogrodzenia panelowe w łódzkim – oferta producenta

Kupując u nas ogrodzenia panelowe lub dowolne inne produkty, mają Państwo pewność, że otrzymane wyroby będą wysokiej jakości, wykonane w sposób zgodny ze sztuką i troską o każdy detal. W razie wątpliwości dotyczących doboru rodzaju ogrodzenia panelowego do działki służymy fachowym doradztwem i wsparciem podczas zakupów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Klientom kompleksową obsługę. Z przyjemnością pomożemy podczas wyboru poszczególnych produktów, biorąc pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Przedstawiamy Państwu listę oferowanych przez nas produktów:

Przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę, ponieważ zależy nam na zapewnieniu Klientom kompleksowych usług. Wybierając ogrodzenia panelowe, mogą Państwo liczyć na pomoc naszych doświadczonych pracowników.

Co wyróżnia nasze ogrodzenia panelowe?

Kupując ogrodzenia panelowe naszej produkcji, otrzymują Państwo wyrób nieprzeciętnie trwały, gdyż został skutecznie zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Lata doświadczeń w produkcji ogrodzeń panelowych, zarówno ocynkowanych, jak i powlekanych powodują, że są to produkty idealne w swojej prostocie, wykonane starannie, a przez to efektowne dla każdego rodzaju terenu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia panelowego?

Ogrodzenia panelowe cieszą się coraz większą popularnością i nie dzieje się tak bez przyczyny. Niezwykła odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, prostota montażu, wytrzymałość i wysokie walory estetyczne to tylko niektóre z zalet tego typu produktów. Ogrodzenia panelowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego też przed ich zakupem trzeba zastanowić się, jaka wysokość i długość jest niezbędna do zabezpieczenia terenu. Nasz asortyment jest zróżnicowany pod względem parametrów technicznych, dlatego każdy Klient bez trudu znajdzie produkty odpowiednie do swoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo w tym zakresie.

Ogrodzenie panelowe składa się głównie z paneli i słupków, ale nie można też zapomnieć o bramie czy furtce. Dokonując wyboru, powinno się więc mieć na względzie to, by poszczególne elementy stanowiły spójną stylistycznie całość. Z tego powodu warto zdecydować się na jeden materiał i taką samą lub zbliżoną kolorystykę. Tylko wtedy zapewni się estetyczny efekt – trzeba podkreślić, że ogrodzenie panelowe stanowi wizytówkę posesji. Dlatego też powinno się wziąć pod uwagę m.in. kolor i styl elewacji budynku.

Kupując ogrodzenie panelowe zaufanego producenta, zyskują Państwo pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości. Oferowane przez nas wyroby odznaczają się solidnym wykonaniem, które przekłada się na ich wyjątkową trwałość. Tym samym służą naszym Klientom przez wiele lat, bardzo długo zachowując nieskazitelny wygląd.

Dostarczamy ogrodzenia panelowe dla całej Polski

Dostarczamy świetnej jakości materiał na ogrodzenie na terenie całej Polski. Wystarczy wybrać produkt i ustalić dogodny termin montażu, a my zrealizujemy Państwa zamówienie na ogrodzenie bez najdrobniejszych opóźnień. Przy dużym zapotrzebowaniu na panele ogrodzeniowe, towar dotrze do Państwa bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do sprawdzenia informacji na temat poszczególnych produktów i zachęcamy do kontaktu z obsługą działu zamówień. Poniżej znajdziecie Państwo szybkie przekierowanie do sprecyzowanych zakładek ofertowych.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe 3D

Panele ogrodzeniowe 3D wyróżnia prosta i stabilna konstrukcja oraz podwójne zabezpieczenie antykorozyjne. Atuty te pozwalają na efektywne ich wykorzystanie w budowie solidnego ogrodzenia.
zobacz więcej...

 


Panele ogrodzeniowe

       Panele ogrodzeniowe 2D

Panele ogrodzeniowe 2D wyróżniają się bardzo mocną i stabilną budową gdyż produkowane są z dość grubych drutów. Dodatkowo podwójne zabezpieczenie antykorozyjne sprawia że materiał ten można wykorzystać do budowy bardzo trwałego ogrodzenia.
zobacz więcej...

 

 

 

 

 
 
 
Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe

Dla naszych siatek i paneli ogrodzeniowych wykonujemy ocynkowane słupki stalowe, które dodatkowo mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. W stałej produkcji mamy słupki rurkowe oraz słupki ze stali profilowanej.
zobacz więcej...

 

 
 
 
  
Akcesoria montażowe do siatki i paneli ogrodzeniowych

Akcesoria montażowe

Ważną cechą oferowanych przez naszą firmę ogrodzeń jest ich prosty montaż, który opiera się na rozwiązaniach systemowych. Nie byłby on możliwy bez takich akcesoriów, jak obejmy do słupków, napinacze do drutu, pręty napinające czy gotowe podmurówki systemowe.
zobacz więcej...

 

 
 
 

Panele ogrodzeniowe

Bramy i furtki panelowe

Stałymi elementami każdego ogrodzenia są bramy i furtki wejściowe. Ponieważ znajdują się na froncie posesji, powinny być jej wizytówką, a zarazem pasować do reszty ogrodzenia. Takie właśnie bramy
i furtki panelowe produkujemy w Big-Stal.
zobacz więcej...

 

 
 
 
Druty

Druty

W ofercie posiadamy druty ocynkowane i powlekane PCV o różnych średnicach oraz druty kolczaste. Wykorzystywane są one jako elementy montażowe ogrodzenia, np. jako druty naciągowe i pręty, a także jako materiał do produkcji siatek.
zobacz więcej...