> Ogrodzenia

Ogrodzenia panelowe – Łódzkie

Jeśli szukacie Państwo wykonawcy ogrodzeń panelowych w województwie łódzkim, jesteśmy przekonani, że nasza oferta Was zainteresuje. Firma Big-Stal poleca estetycznie wykonane, niezwykle wytrzymałe, trwałe i stabilne ogrodzenia panelowe oraz siatki własnej produkcji. Skorzystanie z naszego asortymentu jest równoznaczne z otrzymaniem solidnego ogrodzenia bezpośrednio od producenta i w atrakcyjnej cenie. Dzięki płotom firmy Big-Stal teren prywatnego domu, działki rekreacyjnej czy też tej, na której znajduje się firma zostanie odpowiednio zabezpieczony. Nasze ogrodzenia panelowe są często wybierane przez rolników do zabezpieczenia terenu prowadzenia działalności rolniczej, gdzie poddawane są ciężkim próbom wytrzymałościowym. Dostarczamy również ogrodzenia do instytucji publicznych, gdzie wymagane jest spełnienie określonych standardów i kryteriów formalnych.

Aby ogrodzenia panelowe właściwe spełniały swoją funkcję, czyli cechowały się wytrzymałością i stabilnością, są niezbędne odpowiednio dobrane akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych, które również znajdują się w naszej ofercie. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie skutecznego montażu płotu we własnym zakresie, ograniczając przy tym koszty. Do ogrodzenia panelowego można dobrać bramy i furtki wykonane tą samą technologią. To funkcjonalne rozwiązanie, które dodatkowo zapewnia spójność aranżacji i estetyczny wygląd posesji.

Ogrodzenia panelowe w łódzkim – oferta producenta

Kupując u nas ogrodzenia panelowe, siatkowe lub dowolne inne produkty mają Państwo pewność, że otrzymane wyroby będą wysokiej jakości, wykonane w sposób zgodny ze sztuką i troską o każdy detal. W razie wątpliwości dotyczących doboru rodzaju ogrodzenia panelowego do działki służymy doradztwem i wsparciem podczas zakupów.

Przedstawiamy Państwu listę oferowanych przez nas produktów:

Co wyróżnia nasze ogrodzenia panelowe?

Kupując ogrodzenia panelowe lub siatkę naszej produkcji, możesz liczyć na wyrób nieprzeciętnie trwały, gdyż został skutecznie zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Lata doświadczeń w produkcji ogrodzeń panelowych i siatek zarówno ocynkowanych, jak i powlekanych powodują, że są to produkty idealne w swojej prostocie, wykonane starannie, a przez to efektowne dla każdego rodzaju terenu.

Dostarczamy ogrodzenia panelowe dla całej Polski

Dostarczamy świetnej jakości materiał na ogrodzenie na terenie całej Polski. Wystarczy wybrać produkt i ustalić dogodny termin montażu, a my zrealizujemy Państwa zamówienie na ogrodzenie bez najdrobniejszych opóźnień. Przy dużym zapotrzebowaniu na panele lub siatkę ogrodzeniową, towar dotrze do Państwa bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do sprawdzenia informacji na temat poszczególnych produktów i zachęcamy do kontaktu z obsługą działu zamówień. Poniżej znajdziecie Państwo szybkie przekierowanie do sprecyzowanych zakładek ofertowych.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe Big-Stal wyróżnia prosta, stabilna konstrukcja oraz mocny i bardzo dobrze zabezpieczony przed korozją materiał. Atuty te pozwalają na efektywne wykorzystanie tych konstrukcji do ogrodzenia działek o różnym przeznaczeniu.
zobacz więcej...

 

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa

Jako producent siatki ogrodzeniowej dbamy przede wszystkim o jak najlepsze usztywnienie oraz zabezpieczenie jej przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Tylko taka siatka może bezpiecznie chronić posesję przez wiele kolejnych lat.
zobacz więcej...

 

Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe

Dla naszych siatek i paneli ogrodzeniowych wykonujemy ocynkowane słupki stalowe, które dodatkowo mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. W stałej produkcji mamy słupki rurkowe oraz słupki ze stali profilowanej.
zobacz więcej...

 

Akcesoria montażowe do siatki i paneli ogrodzeniowych

Akcesoria montażowe

Ważną cechą oferowanych przez naszą firmę ogrodzeń jest ich prosty montaż, który opiera się na rozwiązaniach systemowych. Nie byłby on możliwy bez takich akcesoriów, jak obejmy do słupków, napinacze do drutu, pręty napinające czy gotowe podmurówki systemowe.
zobacz więcej...

 

Bramy i furtki panelowe

Bramy i furtki panelowe

Stałymi elementami każdego ogrodzenia są bramy i furtki wejściowe. Ponieważ znajdują się na froncie posesji, powinny być jej wizytówką, a zarazem pasować do reszty ogrodzenia. Takie właśnie bramy i furtki panelowe produkujemy w Big-Stal.
zobacz więcej...

 

Druty

Druty

W ofercie posiadamy druty ocynkowane i powlekane PCV o różnych średnicach oraz druty kolczaste. Wykorzystywane są one jako elementy montażowe ogrodzenia, np. jako druty naciągowe i pręty, a także jako materiał do produkcji siatek.
zobacz więcej...