> O-firmie

O firmie Big-Stal

Firma Big-Stal powstała w 1996 roku jako producent paneli i siatek ogrodzeniowych oraz elementów do ich montażu. Prowadzimy działalność o charakterze produkcyjno-usługowym, zarejestrowaną na terenie Rzeczycy w województwie łódzkim. Sprzedajemy ogrodzenia panelowe i siatki z dowozem do klientów w całej Polsce.

Świetnej jakości produkty z nowoczesnego zakładu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy bardzo dobrą jakość oferowanych elementów ogrodzeń. Jako producent sprzedajemy je też w atrakcyjnych cenach. Na przestrzeni lat inwestowaliśmy w nowoczesne wyposażenie naszego zakładu, aby dziś móc dostarczać wyroby na miarę współczesnych oczekiwań. Obecnie korzystamy z automatycznej linii do produkcji ogrodzeń panelowych, linii do powlekania drutu otuliną PCV, lakierni proszkowej i automatu do produkcji siatki plecionej. Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór produktów, dodatkowo w wielu kolorach. Zautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają nam także na realizację zamówień na dużą skalę.

Nasza działalność usługowa

Przez lata poczyniliśmy wiele kroków, aby rozwinąć naszą działalność równocześnie pod kątem produkcyjnym i usługowym. W ten sposób chcemy realizować cel firmy, jakim jest kompleksowość oferty. Aktualnie proponujemy ogrodzenia wraz z możliwością transportu w dowolne miejsce Europy.

Jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach klientów, dlatego zapewniamy szybkie i w pełni profesjonalne działanie. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na uprzejmość i kompetentne doradztwo ze strony naszej obsługi.