O firmie Big-Stal

Firma Big-Stal powstała w 1996 roku jako producent paneli i siatek ogrodzeniowych oraz elementów do ich montażu. Prowadzimy działalność  produkcyjno-usługową zarejestrowaną na terenie Rzeczycy w województwie łódzkim. Sprzedajemy ogrodzenia panelowe, słupki i bramy z dowozem do klientów w całej Polsce i Europie.

Świetnej jakości produkty z nowoczesnego zakładu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy bardzo dobrą jakość oferowanych elementów ogrodzeń. Jako producent sprzedajemy je też w atrakcyjnych cenach. Na przestrzeni lat inwestowaliśmy w nowoczesne wyposażenie naszego zakładu, aby dziś móc dostarczać wyroby na miarę współczesnych oczekiwań. Obecnie posiadamy kilka zautomatyzowanych linii do produkcji ogrodzeń panelowych oraz własne lakiernie proszkowe. Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór produktów wysokiej jakości w wielu kolorach. Nasz park maszynowy pozwala nam na realizację zamówień na dużą skalę.

  • ponad 25 lat zdobytego doświadczenia nie da się niczym zastąpić
  • własny transport
  • powierzchnia magazynowa i produkcyjna - stale powiększana
  • nowoczesne linie produkcyjne

Nasza działalność usługowa

Przez lata poczyniliśmy wiele kroków, aby rozwinąć naszą działalność równocześnie pod kątem produkcyjnym i usługowym. W ten sposób chcemy realizować cel firmy, jakim jest kompleksowość oferty. Aktualnie proponujemy ogrodzenia wraz z możliwością transportu w dowolne miejsce Europy.

Jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach klientów, dlatego zapewniamy szybkie i w pełni profesjonalne działanie. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na uprzejmość i kompetentne doradztwo ze strony naszej obsługi.