Proponujemy rozwiązania ekonomiczne , a przy tym trwałe i doskonale nadające się do wygradzania terenów. Dostępna w naszym asortymencie siatka ogrodzeniowa może być wykorzystana do tworzenia trwałych i tanich ogrodzeń terenów przemysłowych, obiektów firmowych, sadów, szkółek a nawet posesji prywatnych. Uniwersalny charakter tych produktów wynika z prostoty konstrukcji. Dzięki temu wpisuje się w przestrzeń urbanistyczną, jak i zabudowę podmiejską.

Produkujemy siatki ogrodzeniowe z drutu stalowego ocynkowanego lub dodatkowo powlekanego PCV w różnych kolorach. Zastosowana powłoka cynku i tworzywa PCV tworzy podwójne i skuteczne zabezpieczenie, odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Powłoka zabezpiecza drut na długie lata, a przy tym nie wymaga konserwacji.

Oferujemy siatki ogrodzeniowe w żądanej wysokości. Bardzo dobrą jakość uzyskujemy dzięki wykorzystaniu do produkcji nowoczesnych zautomatyzowanych urządzeń, zaś estetyczny wygląd – za sprawą starannego doboru materiałów oraz precyzyjnego wykonania.

Dostępne w naszym asortymencie siatki ogrodzeniowe są lekkie i łatwe w montażu, wystarczy je odpowiednio naciągnąć i zamocować do słupków. W ten sposób można szybko oraz bez pomocy specjalistów, samodzielnie wykonać ogrodzenie. Siatki sprzedajemy w rolkach po 10 m, jest to bardzo wygodny sposób do przechowywania oraz transportu produktu.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

  • Średnica drutu: 2 mm, 2,8 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm
  • Oczka: 50x50 mm, 65x65 mm

Siatka ogrodzeniowa powlekana

  • Średnica drutu: 2/3,3 mm, 2,5/3,8 mm, 2,8/4,1 mm, 3/4,3 mm
  • Oczka: 50x50 mm, 62x62 mm, 65x65 mm
  • Duży wybór kolorów
  • Dzięki dodawanym stabilizatorom UV, siatka jest odporna na warunki atmosferyczne

Realizacja: MAXIGRAF