Siatka leśna, słupki, panele i inne elementy ogrodzeń

Obecnie właściciele posesji prywatnych oraz firmy coraz bardziej cenią sobie wyznaczanie terenu działki w sposób prosty i nie zaburzający krajobrazu otoczenia. W te trendy doskonale wpisują się produkty takie jak panele czy siatka ogrodzeniowa lub leśna.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe wyróżniają się prostą i stabilną konstrukcją, szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym.
Atuty te pozwalają na efektywne wykorzystanie tych konstrukcji do ogrodzenia różnego rodzaju obiektów i posesji.
zobacz więcej...

 

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa

Siatki ogrodzeniowe charakteryzuje prosta i estetyczna konstrukcja, solidność i praktyczność w zastosowaniu. Jest to wciąż najpopularniejsza forma zabezpieczenia prywatnych posesji, działek oraz budynków przemysłowych. Jest to jeden z najbardziej tradycyjnych i najdłużej obecnych na rynku sposobów grodzenia terenu. Nie wymaga dużego budżetu oraz specjalnego przygotowania terenu.
Ogrodzenia siatkowe wykonane są z drutu ocynkowanego, a także mogą być pokryte powłoką PVC w różnych kolorach. Podstawowe kolory siatki to: zielony, grafitowy, brązowy, czarny.
zobacz więcej...

 

Siatka leśna

Siatka leśna

Idealnie sprawdza się zarówno przy wyznaczaniu granic sadów i ogrodów działkowych, jak również w leśnictwie oraz przy odgradzaniu trakcji kolejowych i autostrad. Siatka zagęszczona od dołu sprawdza się między innymi jako skuteczne zabezpieczenie przed zwierzętami.
zobacz więcej...

 

Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe

Słupki panelowe dedykowane są głównie dla ogrodzeń panelowych 3D oraz 2D. Wykonane są z profili ocynkowanych, ale dodatkowo mogą być pomalowane proszkowo na kolor z palety RAL.
Słupki rurkowe ocynkowane, malowane proszkowo oraz słupki betonowe wykorzystuje się przy grodzeniu siatką plecioną ocynkowaną, powlekaną PVC i leśną. Słupki rurkowe jak i z profili wyposażone są w daszki plastikowe.
zobacz więcej...

 

Akcesoria montażowe do siatki i paneli ogrodzeniowych

Akcesoria montażowe

Ważną i charakterystyczną cechą oferowanych przez naszą firmę ogrodzeń jest nie tylko ich wytrzymałość, ale również prostota montażu opierającego się na rozwiązaniach systemowych. Nie byłby on możliwy bez takich akcesoriów jak obejmy do słupków, napinacze do drutu, pręty napinające czy podmurówki systemowe.
zobacz więcej...

 

Bramy i furtki panelowe

Bramy i furtki panelowe

Cynkowanie ogniowe czy malowanie proszkowe zapewnia odporność na korozję i czynniki atmosferyczne. Produkowane przez nas bramy i furtki panelowe są idealnym uzupełnieniem dostępnych w naszej ofercie ogrodzeń.
zobacz więcej...

 

Druty

Druty

W ofercie posiadamy druty ocynkowane i powlekane PCV o różnych średnicach oraz druty kolczaste. Wykorzystywane są one jako część ogrodzenia np. jako druty naciągowe, pręty montażowe czy surowiec do produkcji siatek.
zobacz więcej...

 

Realizacja: MAXIGRAF