Firma BIG-STAL powstała w 1996 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy Państwu bardzo dobrą jakość oferowanych produktów oraz rewelacyjną cenę.  Specjalizacją firmy jest produkcja siatki ogrodzeniowej, paneli ogrodzeniowych oraz słupków ogrodzeniowych. Posiadamy własne linie produkcyjne tj.:  linia do powlekania drutu, automatyczna linia do produkcji ogrodzeń panelowych, lakiernia proszkowa i automaty do produkcji siatki plecionej. Dzięki tym urządzeniom  jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szeroki wybór kolorów jak i rodzajów naszych produktów.

Dla Państwa wygody w naszym asortymencie znajdują się też inne elementy i dodatki konieczne do wykonania ogrodzenia, takie jak np. słupki ogrodzeniowe ocynkowane lub malowane proszkowo. Zautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają nam na realizację dużych zamówień oraz gwarantują wysoką jakość naszych produktów.

Firma BIG-STAL zajmuje się także montażem ogrodzeń. Zapewniamy profesjonalne i szybkie działanie, jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach naszych klientów. W ramach współpracy możesz liczyć na fachowe porady oraz doradztwo. Montujemy ogrodzenia wokół posesji, działek rekreacyjnych, terenów inwestycyjnych, obiektów sportowych itp.. Posiadamy własny transport, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całej Polski. W przypadku dużych zamówień transport jest bezpłatny.

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem profesjonalnego ogrodzenia wokół Twojej posesji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami!

Realizacja: MAXIGRAF